• Головна
  • Блог
  • Цифра кварталу: 87% кандидатів на дипломи ACPM успішно склали іспити

Цифра кварталу: 87% кандидатів на дипломи ACPM успішно склали іспити

Цифра кварталу: 87% кандидатів на дипломи ACPM успішно склали іспити

Сучасні світові виклики, такі як пандемія COVID-19, фінансова криза та українсько-російська війна, вкотре підтвердили перспективність та потрібність навчання та складання іспитів в онлайн-форматі.

З липня по вересень 2022 року студенти наших програм успішно склали ряд іспитів за напрямками фінанси, бухгалтерський облік і внутрішній аудит. Тепер їхнє професійне портфоліо містить документальне підтвердження актуальних знань та навичок, які легко продемонструвати роботодавцям.

"Іспити наразі складають переважно студенти з України, — розповідає тьютор, що перевіряє екзаменаційні завдання. — Попри війну, українські фахівці продовжують підвищувати кваліфікацію для професійного розвитку як в рідній країні, так і в країнах ЄС. Про це говорить попит на окремі сертифікаційні програми. Так, найпопулярнішими у 3-му кварталі стали іспити з бухгалтерського обліку Польщі та з міжнародних стандартів фінансової звітності. Найбільш успішними були сесії з управлінського обліку, внутрішнього контролю та бухобліку Польщі. Тобто в середньому 87% кандидатів успішно склали іспити на дипломи ACPM."

Результати сесій ACPM за III квартал 2022 р.

 

Липень

Серпень

Вересень

За квартал

Управлінський облік

100%

86%

84%

90%

Фінансовий менеджмент

50%

100%

-

75%

МСФЗ

58%

84%

100%

81%

Внутрішній контроль

100%

 

100%

100%

Внутрішній аудит

100%

50%

100%

83%

Бухгалтерський облік Польщі

-

97%

88%

93%

Популярність нового курсу з польського бухобліку підштовхнула наших фахівців до розробки цілої лінійки програм для цього напряму. Другий за рахунком курс стартує в середині жовтня та допоможе українським бухгалтерам адаптувати свій професійний арсенал та здобути необхідні знання і навички для роботи в рахункових бюро. 

Нагадуємо: результати, а також дипломи в електронному вигляді, студенти отримують на свою електронну пошту через 2-3 тижні після складання іспитів. Наступна сесія відбудеться з 8 по 11 листопада 2022 року. Зареєструватись на іспити треба заздалегідь в особистому кабінеті на порталі ACPM. Якщо ви ще не зареєстровані як студент, зробити це можна на сторінці реєстрації. Інструкція, як це зробити, є у розділі «Реєстрація на іспит ACPM»

31.10.2022

Заявка отправлена

Спасибо за обращение!
Очень скоро мы свяжемся с вами.

Ок