• Головна
 • Блог
 • Як ефективно оформити акаунт в LinkedIn, щоб отримувати більше пропозицій від роботодавців

Як ефективно оформити акаунт в LinkedIn, щоб отримувати більше пропозицій від роботодавців

Як ефективно оформити акаунт в LinkedIn, щоб отримувати більше пропозицій від роботодавців

Деякі користувачі LinkedIn нещодавно відкрили цікаву властивість – любов пошукачів до ключових слів. Так засновник стартапу Рошан Патель створив фейковий акаунт ньюйоркця і засновника стартапів із гарним списком місць роботи і навчання, а також відміткою про власний стартап. Вже через 24 години цей уявний стартапер отримав в LinkedIn пропозицію поспілкуватись від представника венчурного фонду. Інша користувачка цієї соцмережі вказала у своєму профілі досвід роботи у компаніях Facebook, Amazon, Apple, Netflix і Google. Але з маленьким нюансом – це був користувацький досвід, але з назвами компаній, на які точно зреагують рекрутери. Що з цього виходить? А те, що LinkedIn працює, якщо вміти ним користуватись. І перший крок до розвитку кар’єри за допомогою цієї соцмережі лежить через вдосконалення профілю фахівця. Отже, поговоримо, як це зробити правильно.

Функція «Objective»

Перший крок у створенні ефективного профілю на LinkedIn полягає в тому, щоб визначити свої кар'єрні цілі та орієнтацію. Це дозволить вибрати правильну стратегію для побудови свого профілю, залучення уваги роботодавців та досягнення своїх професійних цілей.

Для досягнення цієї мети скористайтеся функцією «Objective» на LinkedIn, яка дозволяє вказати короткий опис вашої професійної мети або орієнтації. Цей розділ може бути корисним для роботодавців, які шукають певних фахівців чи кандидатів на конкретну посаду. Ось кілька порад, які допоможуть скористатися цією функцією та покращити свій профіль:

 1. Сформулюйте свої кар'єрні цілі: перед тим, як написати свій об'єктивний опис профілю, обдумайте, які цілі ви прагнете досягти у своїй кар'єрі. Наприклад, ви можете бажати просуватися в ранзі, змінити сферу діяльності або спрямувати свою кар'єру в більш аналітичному напрямку.

 2. Сконцентруйтеся на ключових навичках: в об'єктивному описі профілю ви можете показати свої ключові навички та досвід. Візьміть до уваги ті навички, які вам потрібні для досягнення ваших кар'єрних цілей.

 3. Підкресліть свої досягнення: не обмежуйтеся простим перерахуванням своїх робочих обов'язків. Напишіть про свої досягнення та результати, які ви отримали в процесі своєї діяльності.

 4. Будьте конкретні: пам'ятайте, що ваш об'єктивний опис профілю повинен бути конкретним та спрямованим на досягнення конкретних цілей. Уникайте загальних фраз, які не дають чіткого уявлення про вас та ваші професійні інтереси.

 5. Перед тим, як опублікувати свій опис профілю, перевірте правопис та граматику. Не допускайте помилок, які можуть зіпсувати вашу професійну репутацію.

Фото в профілі

Фото в профілі LinkedIn є важливою складовою вашого особистого бренду та професійної репутації. Воно допомагає створити перше враження про вас, як професіонала, а також встановити довіру та залучити увагу потенційних роботодавців, клієнтів чи колег.

Ось кілька вимог, які повинні виконуватися при виборі фото для профілю LinkedIn.

Будьте професійним: оберіть фото, яке відповідає вашій професії та бізнес-сфері. Одягайтеся так, як ви зазвичай одягаєтеся на роботі, але при цьому не забувайте про комфорт. Фото повинне бути чітким та якісним, без розмивання та спотворення. Краще вибирати фото з високою роздільною здатністю та яскравими кольорами. Використовуйте світло. Світло грає важливу роль у створенні настрою та вираженні емоцій. Оберіть світло, яке підходить вашому обличчю та забезпечує достатню освітленість. Спрямуйте погляд у камеру – погляд у камеру забезпечує зв'язок між вами та вашим глядачем та створює враження особистого знайомства. Фон на фото повинен бути простим та не відвертати увагу від вашого обличчя. Краще використовувати фон в одному кольорі або природний фон, наприклад, дерева або стіну.

Важливо також пам'ятати, що фото в профілі LinkedIn повинне бути відповідним вашій професії та бізнес-сфері, а не бути занадто особистим або непрофесійним.

Розділ «Summary» 

Розділ «Summary» у LinkedIn – загальна ключова інформація. Є важливим елементом вашого профілю, який може привернути увагу потенційних роботодавців та колег. Ось декілька порад, як можна покращити цей розділ:

 • Напишіть короткий, але винятковий заголовок. Ваш заголовок повинен відображати ваші навички та досвід, а також виразити вашу особистість. Наприклад, «Експерт з фінансів з досвідом проєктного менеджменту».

 • Створіть короткий опис про себе: короткий опис може бути використаний для того, щоб підкреслити ваші ключові навички та досягнення. 

 • Підкресліть ваші найбільші досягнення. У цьому розділі можна згадати про свої найбільші досягнення та проєкти, які ви виконували. Важливо навести конкретні цифри та факти, щоб продемонструвати свій досвід та вміння.

 • Виокремте свої ключові навички. Перелік ключових навичок може бути корисним для того, щоб підкреслити ваші головні компетенції та забезпечити простий перехід до інших розділів вашого профілю.

 • Додайте особисту нотку. У цьому розділі можна додати короткий опис вашого хобі, інтересів та особистих цілей, щоб продемонструвати вашу особистість та створити більш особистий зв'язок з вашими професійними контактами.

 • Пам'ятайте про аудиторію: важливо мати на увазі, що це ваша можливість коротко представити себе та свою професійну особистість. Спрямуйте свої повідомлення на свою аудиторію. Важливо пам'ятати про те, хто буде його читати. Спрямуйте свої повідомлення на тих, з ким ви хочете співпрацювати або на кого ви хочете звернути увагу. Важливо використовувати ключові слова, які стосуються вашої професійної галузі та спеціалізації. Ці слова допоможуть вам знайти більше контактів та можуть допомогти вам вийти на перший план у пошуку роботи.

Розділ  «Experience»

У розділі  «Experience» на LinkedIn ви можете описати свій досвід роботи та досягнення в різних компаніях. Напишіть короткий опис компанії. Він повинен містити короткий опис діяльності компанії та її розмір. Наприклад,  «міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, яка займається розробкою програмного забезпечення для фінансових установ». Опишіть свою посаду та обов'язки. Важливо описувати свої досягнення та результати, які ви отримали. Додайте рекомендації. Якщо у вас є рекомендації від колег, клієнтів або керівників, то ви можете додати їх до свого досвіду роботи. Рекомендації можуть допомогти підкреслити ваші навички та кваліфікацію. Пам'ятайте про формат: описуючи свій досвід роботи, використовуйте чіткі та лаконічні формулювання.

Ще один важливий аспект заповнення розділу – не забувайте про часові рамки! Важливо вказати точні дати вашої роботи в кожній компанії. Це допоможе потенційному роботодавцю чітко уявити, скільки часу ви працювали в кожному місці та який досвід ви набули. Також, якщо у вас було кілька посад в межах однієї компанії, вказуйте точні дати та посади, щоб було зрозуміло, як ви розвивалися в цій компанії та які досягнення здобули. 

Розділ  «Skills»

Цей розділ  «Skills» на LinkedIn дуже важливий для того, щоб ви могли привабити увагу потенційних роботодавців і знайти корисні професійні зв'язки. Додайте закінчені курси, сертифікати, дипломи та інші кваліфікації, що ви здобули у відомих інституціях. Це допоможе показати свої професійні навички та знання відповідної галузі.

Додайте свої м'які навички, такі як комунікаційні, лідерські, організаційні та інші. Вони є дуже важливими для будь-якої роботи і можуть показати, що ви володієте не тільки технічними навичками, але й здатністю до спілкування та взаємодії з іншими.

Додайте свої технічні навички – такі як знання різних програмних продуктів, володіння мовами програмування, аналітичні та математичні навички та інші. Додайте свій професійний досвід та вміння, які ви здобули в різних робочих проєктах та задачах. Це покаже, що ви володієте потрібним досвідом та здатністю працювати в конкретних сферах.

Попросіть про відгуки та рекомендації від колег, клієнтів або працівників. Це буде свідчити про вашу професійну компетентність і навички, що підтверджені довірою інших людей. Використовуйте ключові слова, які пов'язані з вашою професією та галуззю. Це допоможе вашому профілю з'являтися у пошукових запитах відповідно до вашої спеціальності. Тому важливо думати про те, як потенційні роботодавці шукатимуть фахівців з вашою професією. Підтверджуйте навички своїх колег, з якими ви співпрацюєте, щоб вони могли зробити те саме для вас. Це може стати приводом для отримання підтверджень від інших користувачів LinkedIn, які також вважають вас кваліфікованим та професійним спеціалістом.

Використовуйте функцію  «Skills Assessment», яка дозволяє проходити онлайн-тестування з тих навичок, які ви вказали у своєму профілі. Це може додатково підтвердити ваші знання та навички в певній галузі.

Додавання знань та освіти в свій профіль на LinkedIn може допомогти збільшити довіру до вас як до кандидата на роботу. У розділі «Education» ви можете додати свою освіту. Напишіть назву навчального закладу, де ви вчилися, та отриману спеціальність або ступінь. Якщо ви маєте якісь відзнаки або нагороди, то ви можете додати їх також. Якщо ви відвідували якісь курси або отримали сертифікати, то ви можете додати їх в розділ «Education» або «Certifications». Наприклад, якщо ви пройшли курс з аналізу фінансових звітів, то ви можете додати це до свого профілю та вказати назву курсу та інформацію про організацію, яка його проводила.

Додавайте посилання на свій профіль в LinkedIn в інших соцмережах, в резюме та на сайті, якщо маєте такий. Для додавання посилання на ваш профіль у LinkedIn в інших місцях інтернету, наприклад, на вашому блозі або в електронному листі, скористайтеся можливістю створити власну візитну картку LinkedIn.

Якщо шукаєте роботу, то додайте до фото плашку з повідомленням «Open for work». Це приверне додаткову увагу рекрутерів та клієнтів. І не забувайте підписуватись на сторінки цікавих вам компаній, щоб відстежувати їхній стан справ та не пропустити появу цікавої вакансії. Ну і не забувайте про спільноту колег – спілкуйтесь, додавайте нові контакти і розвивайте свій профіль. Адже колеги і однодумці – головна цінність будь-якої мережі!

22.03.2023

Заявка отправлена

Спасибо за обращение!
Очень скоро мы свяжемся с вами.

Ок